Siatkówka w nowym roku!

W dniu 4 stycznia 2022 roku w sali ZSP nr 1 w Sompolnie rozegrano emocjonujący „Noworoczny Turniej Siatkarski’! W doborowej stawce pierwsze miejsce zajęła drużyna Oldboy Sompolno. W systemie rozgrywek każdy z każdym zwycięscy wygrali wszystkie mecze. Drugie miejsce w zawodach zajęli reprezentanci OSP Sompolno, natomiast trzecie druhowie z jednostki OSP Lubstów. W kategorii pań puchar Burmistrza Miasta Sompolno za pierwszą lokatę otrzymały sportsmenki z GKS Sompolno. Triumfatorzy sportowych zmagań zagrali w składzie: Feliks Woźniak- pomimo wieku 70 lat były siatkarz Skry Bełchatów znakomicie radził sobie pod siatką, Jego wystawy przypominały zagrania Pawła Zagumnego z najlepszych lat. Dzięki Oldbojom ze Skulska Michałowi Hałasowi i Jarosławowi Piechockiemu -doświadczona grupa dużo łatwiej zdobywała cenne punkty, Mirosław Krzymiński- jak zawsze spokojem, rozwagą, zbiciem i serwem wzmocnił zgrany team, powiew młodości zapewnił zwycięzcom -Damian Krygier, Stefan Marciniak- udowodnił, że nawet w wieku 74 lat można skutecznie rywalizować. Zaszczytu gry w wyjątkowej ekipie dostąpił piszący relację -Andrzej Prętnicki. Sympatyczna atmosfera zaangażowanie w zawody Burmistrza Miasta Sompolno Romana Bednarka oraz dobre przygotowanie zawodów zorganizowanych przez GKS Sompolno na czele z Prezesem Przemysławem Jankowskim na pewno zachęciło wielu do uprawiania świetnej dyscypliny sportu.