Czy zdecyduje złoty set?

Emocje sięgnęły zenitu! Zaległy (trzeci turniej) plażówki siatkowej z cyklu Grand Prix Sompolno 2018 wygrały Justyna Janke z Katarzyną Koźlarek. 29 czerwca na boisku przy UM w Sompolnie, dotychczasowe wiceliderki pokonały liderki Anitę Lewandowską oraz Martę Brochocką 2:1. Świetnych, pełnych, poświęcenia odbiorów, mocnych serwów, gry na trzy nie zabrakło.
 W secie drugim oraz trzecim, pary rywalizowały punkt za punkt. Dopiero tie-break wygrany przez Justynę i Katarzynę 16-14 zakończył mecz na szczycie. Zwycięstwo wraz oraz zdobycie 21 punktów otworzyło szanse opisywanej parze na remis w ogólnej klasyfikacji. Czy do tego dojdzie, czy o zdobyciu pierwszego miejsca zdecyduje dodatkowy złoty set? Przekonamy się już we wtorek 3 lipca! Początek zawodów w kategorii dorosłej o godzinie 17:00. Zapraszamy!